FAQ


  1. Produkty Nootropik a placebo efekt?
  2. V čem se vaše látky liší od jiných nootropik?
  3. Jak jste došli k množství (mg) použitých látek u vašich produktů: 250 mg (GPC), 250 mg (UMP) a 250 mg (CDP)?
  4. Zvažujete prodej v lékárnách?
  5. Mohu vaše produkty užívat nepřetržitě?
  6. Pro koho nejsou látky určeny?
  7. Zvažujete také prodávat jiné varianty než tobolky a prášky?
  8. Pokud máte nápad na další otázku, napište nám.

 

 


1.  Produkty Neurostimul a placebo efekt

 U všech nabízených produktů Nootropik byly provedeny rozsáhlé vědecké studie a laboratorní analýzy, které prokazují uváděné vlastnosti těchto látek. Je faktem, že síla lidské mysli nepřestává vědce udivovat (ani nás…). U tohoto efektu jde o neskutečně složitý proces, jenž spočívá v nastavení ochranných funkcí organismu do výhodnějšího režimu. Nejde jen o mechanismus sugesce, ale o složitý systém podmíněných reflexů a naučených odpovědí.    


2.  V čem se vaše látky liší od jiných nootropik?

Největší rozdíl je ve složení. Cílíme na účinek, efektivitu, bezpečnost a nenávykovost našich látek, aby byli naši zákazníci vždy spokojeni. Proto nabízíme naši garanci spokojenosti.

 


3. Jak jste došli k množství (mg) použitých látek u vašich produktů: 250 mg (GPC), 250 mg (UMP) a 250 mg (CDP)?

Jak jsme již psali, jde nám hlavně o účinek a s tím související bezpečnost. Hmotnosti (mg) jsou pečlivě vybrány dle našeho testování tak, abyste byli spokojeni. Pokud by to bylo pro vás MOC, anebo naopak pro někoho MÁLO, podělte se o vaši zkušenost na našem e-mailu neuro@neurostimul.cz. Rádi si vyslechneme zpětnou vazbu od našich zákazníků. Každá vaše rada nás posouvá dále.

  


4.  Zvažujete prodej v lékárnách?

Chceme, aby měl zákazník o každém z našich produktů dostatečné informace. Etikety vám často nic neřeknou, což není našim cílem. Všichni také víme, jak doporučení produktu v lékárnách probíhá. Nenabídnou vám nejúčinnější produkty, ale ty na kterých je největší marže z prodeje. Odrazem praktik je tlak na co nejnižší výrobní náklady na produkt což se samozřejmě odráží na kvalitě složení. Celý systém se nám začal jevit jako opravdu nevýhodný pro spotřebitele.

 


5.  Mohu vaše produkty užívat nepřetržitě?

Tak jako u spousty jiných produktů i my doporučujeme “udělat si chvíli pauzu“ nebo naše výrobky vystřídat. Třeba jen na týden, určitě to pomůže v zachování stálého účinku.

 


6.  Pro koho nejsou látky určeny?

Doplňky nejsou určeny pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud trpíte závažným onemocněním nebo se dlouhodobě léčíte, doporučujeme se o užívání poradit s vaším specialistou (ošetřující lékař).

 


7.  Zvažujete také prodávat jiné varianty než tobolky?  

Jelikož chceme být inovativní, chystáme se v brzké době uvádět na trh produkty s odlišnými způsoby podávání. Tobolky a prášky jsou pouze začátek.