Citikolin (CDP - Choline)

Citikolin

CDP - Cholin

citikolin

 

Lidský mozek dělá každý den asi 35 000 rozhodnutí, počínaje okamžikem, kdy ráno vypneme budík. Jak se hodiny vlečou, tak se pro mozek stává těžší se soustředit a přemýšlet. Proto byla vytvořena tato látka.

 

Mozek je neustále napadán různými faktory našeho životního stylu a to včetně znečištění životního prostředí, vnitřní toxicity, stresu a nedostatku správné stravy a živin. Citikolin může pomoci bojovat proti těmto ničivým účinkům tím, že stimuluje procesy nervového systému a udržuje optimální prostředí mozku. To vše nám umožňuje zachovat naši schopnost kognitivního myšlení,  zlepšení pozornosti a soustředění. 

obrázek 3333čistý

Citikolin je velice populární Smart Drug (nootropikum). Jde o látku, která se nachází v každé buňce těla a je obzvláště důležitá pro naše zdraví v oblasti mozkové činnosti a kognitivních funkcí. Na rozdíl od „umělých“ stimulantů, které zvyšují energii a úroveň pozornosti pouze krátkodobě, Citikolin poskytuje vyváženou nutriční podporu a benefity tak, aby tyto hladiny energie a pozornosti za krátkou dobu neodezněly.

 

Přípravek byl zkoumán v různých klinických studiích u člověka (zdraví jedinci - muži a ženy středního věku) a vědci zjistili výrazné zvýšení mozkové aktivity mezi účastníky studií. Výzkumy ukazují, že Citikolin poskytuje životně důležité živiny, které pomáhají mozku stimulovat nervové impulsy, udržovat zdravé neurony a chránit je před volnými radikály.

 neuron nový

 

 obrázek 222čisty