“SMART DRUGS“ by měly být dostupné, říkají vědci!

Lidé, kteří věří, že inteligence je pevná, jsou ti, kteří nikdy nevyužili svůj plný potenciál. Inteligence není pevná. Studie opakovaně ukazují, že s výcvikem, správnými doplňky a časem, může být inteligence zvýšena. Víme, že existuje neuroplasticita, tedy schopnost přetvořit náš nervový systém a mozek. Učení, myšlení, představy, chování a každodenní činnosti mění anatomii mozku. Jak jednou řekl jeden významný vědec:

Člověk nebude pasivně čekat milony let na to, aby mu evoluce nabídla lepší mozek.

Corneliu Giurgea - otec konceptu nootropik 

 student-studying-atop-stack-of-books

 

“SMART DRUGS“ dnes!

V dnešní době si lidé uvědomují, že nootropní látky jsou daleko užitečnější, účinnější, než kdy předtím. Látky stimulující mozkové funkce mohou být neuvěřitelně účinné pro každého, kdo se v moderním světě pokouší něčeho dosáhnout. Kognitivní zesilovače získávají obrovskou popularitu díky řadě významných osobností, podnikatelů a jsou nyní jedním z nejžhavějších trendů.

 

Podívejme se na některé detaily o tom, co jsou, kdo je používá a jaký mohou mít prospěch pro váš život…

Zlepšují jeden nebo více aspektů duševních funkcí a výkon mozku. Zahrnují zlepšení pracovní paměti, schopnost učit se, rychlejší a přesnější vybavení vzpomínek, motivaci, pozornost a dokonce bojují s úzkostí.

 

KDO POUŽÍVÁ "SMART DRUGS"?

Jedinci, kteří potřebují mít možnost soustředit se a koncentrovat na složité úkoly s lehkostí. Podnikatelé, lékaři, učitelé, sportovci apod. jsou nyní schopni se prosadit přes své psychické bloky. V akademické sféře je využívají studenti, kteří chtějí zvýšit produktivitu a svůj akademický výkon. Kognitivní zesilovače zlepšují jeden nebo více aspektů duševních funkcí a také výkon mozku.

 
iStock-481784166

 

NA ZÁVĚR…

Věříme, že přijde čas, kdy se nootropní látky, stanou standardní lidskou adaptací, ke zvládnutí běžných úkolů, stejně jako pití kávy.